Тетяна Кузь - переможниця конкурсу "Вихователь року - 2020" (фото)

У Лисичанську проведено конкурс професійної майстерності вихователів закладів дошкільної освіти «Вихователь року — 2020», який відбувся з метою сприяння підвищення престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їхньої ролі у розвитку і вихованні дітей дошкільного віку, самореалізації і розкриттю творчого потенціалу педагогів.

Кожен конкурс — це випробування. Хоча й складне, але цікаве. За право називатися кращими змагалися 15 вихователів — представників всіх закладів дошкільної освіти міста, які продемонстрували високий професіоналізм, творчість, оригінальність та артистизм.

6 листопада учасники взяли участь у І турі конкурсу «Вихователь року — 2020», який проводився на базі закладів дошкільної освіти міста №1 «Шпачок», ЗДО №2«Бірюза» та ЗДО №4 «Росинка». Вихователі виконували тестові завдання з педагогіки та методик дошкільного циклу.

9 педагогів-вихователів: Ірина Фішкіна — ЗДО №5 «Усмішка», Ольга Добровольська — ЗДО №4 «Росинка», Тетяна Кузь — ЗДО №10 «Малятко», Ганна Кутепова — ЗДО №12 «Катруся», Катерина Лебедінець — ЗДО №7 «Іскорка», Юлія Котелевська — ЗДО №9 «Червона шапочка», Наталія Даньшова — ЗДО №1 «Шпачок», Ольга Коваленко — ЗДО №2 «Бірюза», Марина Дука — ЗДО №6 «Чайка» отримали найбільшу кількість балів за виконання тестових завдань та пройшли до ІІ туру конкурсу.

24 листопада на базі КУ «Лисичанський методичний центр» відбувся другий тур конкурсу (дистанційно). Педагоги-вихователі до розгляду журі надали свої власні наробки за трьома номінаціями: «Візитівка», «Показ фрагменту роботи з дітьми», «Педагогічний Лайфхак», в яких продемонстрували свої вміння та навички.

Дука МаринаЗа результатами конкурсу журі визначало переможницю. Звання «Вихователь року — 2020» здобула Тетяна Кузь (ЗДО №10 «Малятко» — 67,32 балів); друге та третє місце посіли Марина Дука (ЗДО №6 «Чайка» — 64, 08 балів) та Наталія Даньшова (ЗДО №1 «Шпачок» — 62,49 балів). Усі інші визнані дипломантами конкурсу. Переможці будуть нагороджені грамотами відділу освіти військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ та грошовими винагородами.

Окрім того, дипломи учасників отримали вихователі закладів дошкільної освіти, які взяли участь у першому турі конкурсних випробувань: Катерина Каліта (ЗДО №3 «Дюймовочка»), Олена Бутко (ЗДО №8 «Світлячок»), Наталія Кашуба (ЗДО №11 «Струмочок»), Тетяна Тюкалова (ЗДО №13 «Ромашка»), Олена Мільцева (ЗДО №14 «Теремок»), Наталія Одинока (КЗ «Лисичанський НВК ЗОШ I-III ст. №3 — ДНЗ «Барвінок»). Даньшова Наталія

Слід зазначити, що проведений конкурс — це вагома подія і справжнє свято для освітян. Захід ставить на меті узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду педагогів закладів дошкільної освіти міста, створення можливостей для самореалізації і розкриття творчого потенціалу та підтримує бажання вихователів самовдосконалюватися і досягати нових вершин у своїй професії.

Конкурс підтвердив істину про те, що вихователь — це професія, яка дає можливість постійно перебувати у світі дитинства, у світі казки і творчості.

Тож дякуємо усім учасницям конкурсу і бажаємо їм нових професійних злетів!

За інформацією КУ «Лисичанський методичний центр»