Вітаємо переможців міського мистецького онлайн-конкурсу козацьких роїв!

Знову сцена кипить козацьким життям. Йдуть шкільні зйомки до чергового міського мистецького онлайн-конкурсу козацьких роїв — «Ватра». «Молоді козаки» і «Джури» вправно та завзято звітують про свою роботу, інсценують оригінальні міні-вистави та літературно-музичні композиції патріотичного спрямування, яскраво демонструють українські традиції, обряди, забави. Не обходиться і без влучного гумору та елементів козацького бойового мистецтва.

І ось він довгоочікуваний момент! 12 листопада в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю вийшло справжнісіньке козацьке свято, наповнене духом патріотизму, любові до свого рідного краю та Батьківщини. 20 роїв двох вікових категорій (середньої та старшої) представили свої творчі звіти-візитівки на розгляд журі.

За оцінками членів журі високий рівень підготовки виступів мали:

І місце — рій «Буй-Тур» (багатопрофільна гімназія) та рій «Нащадки козаків» (ЗЗСО № 18);

ІІ місце — рій «Нескорені» (ЗЗСО № 4), рій «Сокіл» (ЗЗСО № 30) та рій «Нащадки козаків» (ЗЗСО № 26);

ІІІ місце — рій «Сокіл» (ЗЗСО № 27), рій «Нащадки козаків» (багатопрофільний ліцей) та рій «Воїни світла» (ЗЗСО № 24).

Безперечно, масовий щорічний творчо-мистецький захід в рамках Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри Сокіл («Джура») є свідченням того, з якою любов’ю і зацікавленістю дбає сучасна молодь про збереження і розвиток своєї самобутності і наскільки дорогим для кожного з нас є почуття відродження українського козацтва.

Центр позашкільної роботи зі школярами та молоддю