Ярмарок до Дня Святого Миколая

Сьогодні, 20 грудня, біля ринку "Джаміля" Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді провів благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая.

Центр вже традиційно проводить ярмарки до головних свят. Зібрані кошти йдуть на підтримку дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин, а також тих, хто потребує коштовного лікування. Центр співпрацює зі службою у справах дітей Лисичанської міської ради, яка орієнтує на дітей, які потребують допомоги. Ось і цього року подарунки від Святого Миколая отримали діти-сироти з родини Забоєвих (ЗЗСО №18).

Кожного року напередодні свята, керівники гуртків та їх вихованці виробляють святкові сувеніри. Але цьогоріч це не тільки заслуга Центру. Всі школярі міста та їх батьки долучилися до благої справи. На ярмарок були виставлені поробки, надані на міський конкурс «Зимові фантазії».  

У цьому році було дуже багато охочих придбати ексклюзивні сувеніри і прикраси до Нового року. Перехожі залюбки купували вироби, зроблені власноруч, з душею. До речі, сувеніри handmade дуже цікаві, сучасні та завжди модні.

Ярмарок був вдалим! Вихованці Центру заробили 4400 грн.! Сім'я Забоєвих отримала продуктові пакети, ласощі та канцелярські товари.

Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді висловлює щиру вдячність всім, хто купував новорічні сувеніри, а особливо тим, хто давав гроші просто так на добру справу. Особлива подяка всім учасникам міського конкурсу «Зимові фантазії»!

Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської мололоді