Білл Гейтс: "Інформаційні технології - це лише інструмент"

 15 грудня в Луганській обласній малій академії наук учнівської молоді відбувся обласний інформаційний відкритий конкурс «Infotech».

Конкурс мав на меті відібрати претендентів для участі у Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт-2020» та спеціалізованої науково-технічної виставки «Інформаційні технології в освіті: ІТ-2020» та Всеукраїнському конкурсі створення веб-сайтів «Літературна візитка краю».

 

До міста Рубіжного з’їхалися учні 8-11 класів з міст Лисичанська, Рубіжного, Сєвєродонецька, Старобільського, Сватівського районів, Красноріченської та Чмирівської об’єднаних територіальних громад. Від нашого міста у конкурсі взяли участь учні Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№6 Євген Осінов (вчитель Ганна Коняхіна) і Валерія Баранова (вчитель Юлія Смалій).

Конкурс проводився у трьох номінаціях «Office», «Web-дизайн» та «Програмний продукт» у два етапи. На першому етапі в номінації «Office» конкурсанти працювали над виконанням конкурсних завдань за трьома напрямками:  Word, Excel та PowerPoint, в яких їм було запропоновано виконати завдання на оформлення текстових документів за заданими параметрами, вирішення задач з використанням електронних таблиць та створення презентацій. В номінації «Програмний продукт» - учасники складали програму для розрахунку плати за комунальні платежі по кожному постачальнику комунальних послуг.

 На другому етапі учасники захистили свої домашні завдання, які були представлені у вигляді презентацій на тему «Подорож рідним містом». Їх учні готували під керівництвом своїх наставників – вчителів інформатики.

Оцінювало обласний конкурс інформаційних технологій компетентне журі з числа викладачів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Луганського державного медичного університету, Рубіжанського політехнічного коледжу імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Кремінського медичного коледжу, Рубіжанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9.

У номінації «Програмний продукт» І місце посів Євген Осінов. Валерія Баранова отримала грамоту учасника конкурсу.

Всі учасники були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації за участь в  обласному відкритому конкурсі з інформаційних технологій «Infotech», а переможці отримали цінні подарунки.

Лисичанський методичний центр