"Сool Games"

Під такою назвою 18 грудня у м. Кремінна відбувся обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу для школярів. Дані змагання проводяться вперше під загальним керівництвом Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Від нашого міста у спортивно-масовому заході «Сool Games» взяла участь команда ЗОШ №4. Юні спортсмени змагались в різних естафетах у трьох вікових дивізіонах: молодшому, середньому та старшому.

 

У ході змагань для учасників організовувалися естафети та рухливі командні ігри: «Біатлон», «Гулівер», «Конвеєр», «Сухий басейн», «Фортеця» тощо. Всі три вікові групи учасників привезли до Лисичанська срібло.

Зазначимо, що особливістю «Cool Games» є те, що вони не потребують спеціальної підготовки учасників. Одна з головних цілей проведення змагань - започаткувати новий формат проведення уроків фізичної культури, зробити їх яскравими та привабливими для молоді.

Тож під час заходів учителі фізкультури, які теж були долучені до «Cool Games», отримали практичні поради, як зробити уроки цікавими для учнів різного віку.

Відділ освіти Лисичанської міської ради