Соціальний челендж «Тепле серце». Що це, для кого і навіщо?

Сьогодні, 5 грудня, до Міжнародного дня волонтера в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю волонтерські загони 21-єї школи міста Лисичанська презентували свої соціальні медіапродукти. Вийшла колективна та велика історія добра.

Цьому передувала довга історія та проста ідея. Протягом жовтня-листопада школярі мали зробити добре діло, відзняти відеоролик, помістити з хештегом до інтернет-мережі, передавши естафету наступній школі міста.

Активність та відповідальність юних «добродухів» вражала. В мережі інтернет один за одним почали з‘являтися дитячі медіапродукти про увагу та турботу до людей соціально-незахищеної категорії населення, про допомогу слабким і беззахисним тваринам-сиротам, про здоровий спосіб життя як частинку глобального волонтерського руху серед дітей та підлітків, про маленькі, але доволі впевнені кроки щодо усунення потенційних екологічних небезпек.

В рамках заходу, саме у Міжнародний день волонтера, кожен загін школярів зі словами щирої подяки тим, хто постійно долучається до доброчинності і благодійності, представив свій соціальний відеоролик.

Велика команда небайдужих до чужої біди, з серйозними намірами та дорослою розсудливістю вкотре довела, що люди, які творять хороші справи окремо, в результаті перетворюються на велетенську силу добра.

За інформацією Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю