Лисичанські учні відвідали Посольство Республіки Польща у Харкові

5 листопада учням Лисичанської ЗОШ №7 випала нагода відвідати польське посольство у м. Харків. Це сталося можливим завдяки багаторічній співпраці директора учбового закладу Миколи Зизи та гімназії м. Бичина Опольського воєводства Республіки Польща.

Зустріч юних лисичан з консулом Янушем Яблонським пройшла в теплій та дружній атмосфері. Консул розповів своїм гостям про Посольство у Харкові, його історію та повноваження. Після виступу Януша Яблонського увазі учнів був представлений відеофільм про видатних поляків Харківщини. А саме - про польського лікаря Владислава Франковського, який заснував першу дитячу лікарню для малозабезпечених.

Після цього офіційна частина завершилася, і вже у теплій дружній атмосфері говорили про особисте. Консул розповів про своє життя та професійний шлях. Учні, в свою чергу, привітали польських друзів з Днем Незалежності Польщі, показали фотографії виставки у школі, присвяченій цьому дню, яка відбулась в рамках роботи гуртка «Євроклуб». Лисичанські школярі подарували плакати з символікою Польської Республіки. Також розповіли про співпрацю із польськими гімназіями, та залишили унікально розроблений ними щоденник.

Наприкінці зустрічі юним лисичанам вручили пам’ятні подарунки і підручники для вивчення польської мови.

Детальніше про саму подорож до Посольства Республіки Польща у Харкові від очевидиць зустрічі - учениць Альони Рудяшко та Римми Мовчан можна прочитати на сайті ЗЗСО №7 за наступним посиланням: http://lysychansk-school7.edukit.lg.ua/novini_dityachoi_organizacii_nove_pokolinnya/

Зазначимо, що в рамках плідної співпраці двох учбових закладів країн-сусідів школа Лисичанська неодноразово зустрічала польських вчителів та школярів, а лисичанські учні були жаданими гостями в містечку Бичина.

Відділ освіти Лисичанської міської ради