Триває конкурс "Учитель року - 2020"

22 листопада в Лисичанському НВК «Гарант» відбувся другий етап І (зонального) туру всеукраїнського  конкурсу «Вчитель року – 2020».

Учасники в номінації «Початкова освіта» під час конкурсного випробування «Методичний експромт» проводили для членів журі майстер-класи, демонструючи власні педагогічні ідеї, методи і прийоми роботи, а також презентували розроблені проєкти за загальною темою «Формування соціальної та громадянської компетентності молодших школярів».

 

В номінації «Зарубіжна література» учасник конкурсу Вікторія Єгорова (ЗЗСО №7) демонструвала свою методичну майстерність щодо аналізу та інтерпретації поетичного твору (конкурсне випробування «Практична робота») та провела майстер-клас для членів журі.

Педагоги в номінації «Історія» взяли участь у співбесіді з членами журі та провели фрагмент уроку (конкурсне випробування «Методичний практикум»), у ході якого презентували власні педагогічні ідеї.

А вчитель ЗЗСО №14 Нелля Зінченко взяла участь у випробуванні «Хімічний експеримент».

27 – 28 листопада всі учасники конкурсу проведуть уроки в незнайомому класі. Уроки пройдуть в багатопрофільному ліцеї, ЗЗСО №14 та КЗЛСШ №8.

Відділ освіти Лисичанської міської ради