Лисичанські школярі - учасники обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН

16 та 17 лютого у м. Рубіжне пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких та науково-технічних робіт Малої академії наук України учнів-членів Луганської обласної МАН. На цьогорічний обласний конкурс-захист до 12 наукових відділень було надано 75 науково-дослідницьких робіт з 3 міст та 5 районів нашої області. Серед них — 22 роботи учнів закладів освіти нашого міста.

Конкурс проходив у три етапи: рецензування, іспит із базової дисципліни та захист наукових робіт.

Під час урочистого відкриття конкурсу юних дослідників привітав начальник відділу позашкільної освіти, виховання та інтернатних закладів Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Василь М’ягкоход.

16 лютого відбулося перше хвилююче випробування — складання конкурсантами іспиту з базової дисципліни. Протягом 3-х годин учасники конкурсу виконували контрольну роботу, результати якої оцінювало кваліфіковане журі у складі науково-педагогічних працівників Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти і вчителів області.

17 лютого для учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України було найвідповідальнішим і хвилюючим — день захисту наукових робіт і очікування результатів. 39 провідних викладачів, доцентів, професорів з Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Луганського державного медичного університету були залучені до конкурсу в якості рецензентів, експертів та членів журі на захисті робіт.

Учні нашого міста захищали свої роботи у 20 секціях двенадцати наукових відділень Малої академії наук. Шість з них стали переможцями обласного конкурсу-захисту:

Марія Павлова, учениця 10 класу багатопрофільного ліцею (ІІ місце);

Дмитро Федоров, учень10 класу багатопрофільної гімназії (ІІІ місце);

Матвій Пірлік, учень10 класу багатопрофільної гімназії (ІІІ місце);

Олена Нєстєрова,учениця 10 класу багатопрофільної гімназії (ІІІ місце);

Ігор Шевчук, учень11 класу багатопрофільної гімназії (ІІІ місце);

Катерина Танцура, учениця10 класу багатопрофільного ліцею (ІІІ місце).

Кожен з учасників змагання поїхав додому щонайменше з великим досвідом, що назавжди залишиться у дослідницькому житті юних МАНівців.

Побажаємо їм подальших успіхів і щорічних перемог!

Відділ освіти Лисичанської міської ради