Вітаємо вчителя НВК «Гарант» Івана Фастова з перемогою в обласному етапі конкурсу «Вчитель року - 2019»!

Переможцем ІІ (обласного) етапу всеукраїнського конкурсу «Вчитель року −2019» у номінації «Географія» став Іван Фастов, вчитель Лисичанського НВК «Гарант».

У професійному змаганні взяли участь більше тридцяти вчителів географії Луганщини. На педагогів-учасників конкурсу чекали серйозні випробування, які дали їм можливість продемонструвати фахову майстерність, розкрити творчий потенціал, новаторство, виявити винахідливість, психологічну та педагогічну стійкість.

 

У відбірковому етапі конкурсу вчителі пройшли тестування з фахової майстерності, склали конспекти уроків та записали їх відеофрагменти (урок Івана Фастова можна переглянути за посиланням https://cutt.ly/aTRj5).

Фінальний етап професійного змагання, у якому відповідно до набраної суми балів, взяли участь шість педагогів, передбачав складання картографічного дослідження та проведення уроку у незнайомому класі.

Небайдужість та енергійність, інноваційний підхід до викладання предмета та любов до дітей — саме це допомогло нашому молодому колезі підкорити нову професійну вершину.

У березні 2019 року Іван Фастов захищатиме честь Луганщини у ІІІ (загальнонаціональному) етапі конкурсу «Вчитель року −2019», на всеукраїнському рівні доводитиме, що в нашому місті є багато талановитих, творчих педагогів, здатних реформувати освіту, вибудовувати нову українську школу.

Відділ освіти Лисичанської міської ради