«Щенячий патруль рятує свято»

Всі ми, діти і дорослі, чекаємо на свята як на справжнє диво! Час, коли в кожнім будинку з’являється казковий настрій, який дарує незабутні пригоди! Що вже говорити про дітей? Адже вони по-справжньому вірять в передноворічні чудеса і у святкову казку!

Як відомо, Щенячий патруль кожен день поспішає на допомогу. Незалежно від часу і погодних умов. Але невже, навіть у свято доведеться знову когось рятувати? Так! Ви вгадали! Але не когось, а Святого Миколая. Цуценята беруться за справу.

Події цієї історії відбулися 19 грудня в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю.

По дорозі до дітей у снігову хуртовину потрапив Святий Миколай і розгубив подарунки. Тож сміливі, дотепні, веселі та кмітливі щенята-рятувальники: Скай, Рокі, Зума, Гонщик і розумний хлопчик Зік Райдер — вирушають на їх пошуки. А допомагатимуть їм глядачі, присутні у залі.

Яскравий, галасливий, барвистий і дуже веселий спектакль — саме те, що потрібно малюкам!

Святий Миколай завжди вважався покровителем і заступником усіх дітей. У цей день діти чекають його з нетерпінням: послух він принесе безліч подарунків, він нікого не оминув своєю увагою.

Діти переглянули виставу та отримали солодкі подарунки від Святого Миколая. Не залишилися без подарунків і юні актори.

Святий Миколай обов’язково загляне до кожного і виконає найзаповітніші мрії, принесе радість, щастя і благополуччя кожному, хто вірить. Бажаємо вам міцного здоров’я та здійснення найзаповітніших бажань!

Лисичанський центр позашкільної роботи зі школярами та молоддю