Година спілкування "В гармонії з собою" відбулася в Київському шелторі-хабі

В День ментального здоров’я, що відзначається у всьому світі 10 жовтня, в Київському шелторі-хабі відбулася година спілкування «В гармонії з собою».

Під час заходу ВПО, що проживають в гуртожитку, отримали відповіді на питання:

- як досягти гармонії з собою? та

- як дбати про себе й протидіяти стресу? від психологині БФ «Право на захист» Ольги Бєлолпольської.

Обговорили ознаки й шляхи розв’язання ментальних проблем, опанували вправи, що допоможуть подбати про себе при напрузі, стресі, тривозі.

Також Ольга Істоміна, фахівчиня Центру соціальних служб нагадала присутнім про Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?», ініційовану першою леді України Оленою Зеленською, яка має на меті допомогти українцям знайти джерело сили.

Захід організовано та проведено Лисичанським міським центром соціальних служб за участі БФ «Право на захист».

Детальніше про програму ментального здоров’я «Ти як?» за посиланням https://howareu.com/

Ментальне здоров’я – універсальне право людини. Це не лише відсутність розладів, це й внутрішні ресурси для того, аби жити життям. Реалізувати свої здібності. Працювати. Піклуватися про інших, не забуваючи про себе.

Разом до Перемоги!