У Лисичанській громаді відкрито Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Сьогодні, 13 січня, у Лисичанській міській територіальній громаді відбулося відкриття Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

У відкритті Центру взяли участь заступниця голови Луганської облдержадміністрації, уповноважена з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків Катерина Безгинська, директорка обласного департаменту соціального захисту населення Олена Поліщук, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка та його заступник Євген Наюк, керівники та фахівці обласних і міських організацій та установ, що надають допомогу постраждалим від насильства.

Метою роботи Денного центру є надання комплексної соціально-психологічної та первинної правової допомоги постраждалим особам.

Зазначимо, що у 2021 році Лисичанська міська територіальна громада отримала субвенцію із державного бюджету місцевим бюджетам на реконструкцію та облаштування Денного центру. В обраному приміщенні проведено ремонтні роботи, закуплено необхідне обладнання та меблі.

Питання запобігання і протидії домашньому насильству є актуальним для Луганщини, адже на постійній основі фіксується збільшення кількості звернень за фактами вчинення насильства, — зазначила Катерина Безгинська та подякувала керівництву Лисичанської міської ВЦА та її структурним підрозділам за оперативність та якісну організацію у створенні Денного центру.

В свою чергу Олександр Заїка зауважив, що послуги фахівців Денного центру є актуальними як для мешканців міста, так і для сільських населених пунктів громади та подякував за підтримку з боку Луганської обласної державної адміністрації у реалізації даного проєкту.