У Лисичанську відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги

 Учора, 16 грудня, відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги (далі — комісія) під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка.

В ході засідання розглянуто та погоджено 24 заяви громадян щодо надання одноразової грошової допомоги коштом бюджету Лисичанської міської територіальної громади на загальну суму 18,1 тис. грн.

Зазначимо, що при розгляді звернень та визначення суми допомоги комісією взято до уваги: вік, стан здоров’я заявників або членів їх сім’ї, матеріальний та сімейний стан, наявність родичів або опікунів, які зобов’язані згідно із законодавством утримувати заявника.

Нагадаємо, одноразова грошова допомога мешканцям Лисичанської міської територіальної громади надається відповідно до Порядку, затвердженого розпорядженням керівника Лисичанської міської ВЦА від 21.10.2021 № 1179, та є одним із видів адресної соціальної допомоги для підтримки осіб, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують додаткового соціального захисту.

Згідно з Порядком складними життєвими обставинами є: непередбачені та незалежні від особи обставини (пожежа, повінь, стихійне лихо, бойові дії, терористичний акт, збройний конфлікт, смерть близьких родичів, довготривала хвороба, необхідність проведення лікування). Допомога не надається: на санаторно-курортне лікування, на ремонт побутової техніки, на ремонт житла, на придбання товарів, робіт та послуг.

Отже, допомога надається один раз на рік виходячи з можливостей бюджету Лисичанської міської територіальної громади. Розмір допомоги одному заявнику (сім’ї) не може перевищувати 1000 грн.

Управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА