Про роботу Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності

 Учора, 15 лютого, відбулося засідання Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності (далі — Рада) під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільній адміністрації Олега Калініна.

У роботі Ради взяли участь представники спортивної спільноти громади: керівник громадської організації «Лисичанська міська Федерація дзюдо і самбо» Геннадій Тростянський, президент Луганського обласного осередку Всеукраїнської федерації з акробатичного рок-н-ролу Олексій Фоменко, керівник шахового клубу «Шах і мат» Олег Столяревський та керівник фізичного виховання Лисичанського гірничо-індустріального фахового коледжу Володимир Чумаченко.

Під час засідання розглядалися питання щодо реалізації в Лисичанській міській територіальній громаді програм Президента України: «Здорова Україна» та «Велике Будівництво» в рамках проєкту реконструкцій дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Окрім того, присутні заслухали інформацію про спортивні результати у поточному році федерацій та клубів. Також розглянули плани на наступний рік та подальший розвиток оздоровчої рухової активності в громаді.

Відділ молоді та спорту Лисичанської міської ВЦА