Надано одноразову грошову допомогу 59 мешканцям громади

Вчора, 30 листопада, відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги (далі — Комісія) під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Євгена Наюка.

В ході засідання членами Комісії розглянуто та погоджено надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів бюджету Лисичанської міської територіальної громади 59 заявникам на загальну суму 57,5 тис. грн.

Нагадуємо, що одноразова грошова допомога мешканцям Лисичанської міської територіальної громади надається відповідно до Порядку, затвердженого розпорядженням керівника Лисичанської міської ВЦА від 21.10.2021 № 1179, та є одним із видів адресної соціальної допомоги для підтримки осіб, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують додаткового соціального захисту.

Складними життєвими обставинами є непередбачені та незалежні від особи обставини (пожежа, повінь, стихійне лихо, бойові дії, терористичний акт, збройний конфлікт, смерть близьких родичів, довготривала хвороба, необхідність проведення лікування).

Допомога надається один раз на рік виходячи з можливостей бюджету Лисичанської міської територіальної громади. Розмір допомоги одному заявнику (сім’ї) не може перевищувати 1000 грн.

При розгляді звернень та визначення суми допомоги комісією беруться до уваги: вік, стан здоров’я заявника або членів його сім’ї, його матеріальний та сімейний стан, наявність родичів або опікунів, які зобов’язані згідно із законодавством утримувати заявника.

Зауважимо, що допомога на санаторно-курортне лікування, на ремонт побутової техніки, на ремонт житла, на придбання товарів, робіт та послуг не надається.

Управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА