Про роботу комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

Вчора, 9 листопада, під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Євгена Наюка відбулося засідання комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

Під час засідання члени комісії розглянули документи внутрішньо переміщеної особи, яка визнана учасником бойових дій з-поміж учасників АТО/ООС, та ухвалили рішення щодо перерахунку раніше призначеної грошової компенсації у зв’язку з новими виявленими обставинами, відповідно до умов пунктів 5 та 17 Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280.

Станом на 09.11.2021 грошова компенсація за належні для отримання жилі приміщення призначена 66 особам на загальну суму 80754,1 тис. грн.

Управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА