В Лисичанську відбулась зустріч за участю представників малого та середнього бізнесу щодо обговорення Стратегії розвитку Лисичанської міської територіальної громади

В Лисичанській міській територіальній громаді триває робота щодо розробки Стратегії розвитку Лисичанської міської територіальної громади на період 2022-2027 років.

Сьогодні, 5 листопада, до обговорення долучились представники малого та середнього бізнесу Лисичанської міської територіальної громади. У заході взяли участь експерт Проєкту USAID «Демократичне врядування у східній Україні» (DG East) доктор наук Ігор Дунаєв, заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін.

Метою проведення заходу було обговорення перспектив розвитку місцевого бізнесу в громаді та співпраця у трикутнику «громада-бізнес-влада».

Члени зустрічі активно долучались до обговорення нагальних проблем, зокрема земельних та податкових питань, запровадження карантинних обмежень, дефіцит ринку праці, відсутність дієвої цільової державної програми підтримки бізнесу в Луганській області тощо. Були визначені можливі стратегічні напрями зокрема створення індустріального парку, впровадження інноваційних напрямів ведення бізнесу, розвиток креативної економіки.

Як зазначив Ігор Дунаєв: «Стратегія не відміняє приватних бізнес ініціатив, а є інструментом у тому числі і подальшого їх розвитку. Однозначно, це буде елементом антикризового управління, зважаючи на складну ситуацію в громаді та у регіоні в цілому».

Також під час заходу були визначені головні ресурси, особливості і переваги громади. Зокрема розглядались питання історичності міста, багатства надр та організації бізнес співробітництва, як елементу пожвавлення бізнес клімату в громаді. Окремо постало питання бізнес освіти в місті, організації ефективної співпраці між реальним виробником та молодіжними хабами.

В зустрічі приймали участь представники різних сфер діяльності та роду занять, що дало змогу всебічно опрацювати нагальні питання.

Процес розробки Стратегії наразі триває.