Олег Калінін взяв участь в обласних святкових заходах з нагоди Дня рятівника

 Сьогодні, 15 вересня, заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін взяв участь в обласних урочистостях з нагоди Дня рятівника. Святковий захід відбувся у Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі.

Це свято об`єднало людей мужніх професій – у святковій залі зібралися пожежники, працівники аварійно-рятувальних формувань і служб.

Від імені Лисичанської міської ВЦА, її керівника Олександра Заїки та від себе особисто Олег Калінін привітав рятівників з професійним святом та подякував за бездоганну службу, особисту мужність та відвагу, проявлені під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

«Ваша вірність обов’язку, постійна готовність до боротьби з незваним лихом, значний внесок у справу захисту життя і здоров'я громадян – є вірним підтвердженням вашої любові і відданості рідній землі, обраній справі», - підсумував Олег Вікторович та побажав життєвої енергії, незборимої волі, стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння народу України.

Окрім того, за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей, бездоганне служіння громаді та з нагоди Дня рятівника Олег Калінін висловив Подяку Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації:

- прапорщику служби цивільного захисту Роману Кальницькому, командиру відділення 64-ї державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Луганській області;

- майору служби цивільного захисту Артему Мартинюку, начальнику 64-ї державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Луганській області;

- молодшому сержанту служби цивільного захисту Богдану Скальському, рятувальнику 44-ї державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Луганській області.