У Лисичанську проведено перевірку діяльності експертної комісії відділу охорони здоров’я

 Сьогодні, 15 вересня, архівним відділом Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації здійснено тематичну перевірку діяльності експертної комісії відділу охорони здоров’я.

Перевірці підлягали документи, що регламентують діяльність експертної комісії – Положення про експертну комісію та склад ЕК, плани та звіти роботи, протоколи засідань.

Під час перевірки надані методичні рекомендації щодо науково-технічного опрацювання документів постійного зберігання, з особового складу та виконання плану роботи експертної комісії.

Також надані роз’яснення із складання описів справ постійного зберігання та з особового складу.

Перевірка завершилася обговоренням підсумків з членами експертної комісії відділу охорони здоров’я  Денисом Голяковим та Ольгою Мірошниченко.

Зазначимо, що перевірка відбулася відповідно до графіку проведення перевірок роботи служб діловодства, експертних комісій та архівних підрозділів юридичних осіб – джерел формування НАФ.

Архівний відділ Лисичанської міської ВЦА