Відбулося засідання громадської комісії з житлових питань при Лисичанській міській військово-цивільній

Сьогодні, 8 вересня, відбулось засідання громадської комісії з житлових питань при Лисичанській міській військово-цивільній під головуванням заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку Максима Черевка.

Під час засідання членами комісії розглянуті питання щодо взяття громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на квартирний облік у загальну чергу та чергу першочерговиків; щодо включення громадян, які потребують поліпшення житлових умов, до списку позачергового одержання жилих приміщень та щодо внесення змін до облікових справ громадян, які перебувають на квартирному обліку.

Громадською комісією ухвалено зарахувати на квартирний облік у загальну чергу та чергу першочерговиків одну родину, включити до списку позачергового одержання жилих приміщень дві родини, внести зміни до трьох облікових справ.

Також на засіданні розглянуто та ухвалено клопотання адміністрації КП «ЛЖЕК № 1» про виключення жилого приміщення з-поміж службових.

З питань, що розглядались, підготовлені пропозиції на розгляд керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації.

Відділ з обліку, розподілу та обміну житла