У Лисичанську відбулась комісія з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

Вчора, 25 лютого, у військово-цивільної адміністрації під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка відбулося засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення (далі-Комісія).

Під час засідання члени комісії розглянули документи щодо призначення грошової компенсації внутрішньо переміщеній особі, яка визнана учасником бойових дій з числа учасників АТО/ООС. У зв’язку з нововиявленими обставинами, які потребують документального підтвердження, відповідно до умов п. 5 Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280, членами комісії прийнято рішення про перенесення розгляду подання управління праці та соціального захисту населення про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення на одне із наступних засідань.

На сьогодні грошова компенсація за належні для отримання жилі приміщення призначена 63 особам на загальну суму 71 287,1 тис. грн.