У Лисичанську відбувся ХІV міський стрілецький турнір «Кубок Сокола»

Сьогодні, 19 лютого, відбулось нагородження переможців ХІV міського стрілецького турніру «Кубок Сокола» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який проходив дистанційно.

Переможцем турніру та володарем перехідного кубка визнано команду Лисичанської загальноосвітньої школи № 5.

ІІ місце посіла команда Лисичанської спеціалізованої школи № 27, а ІІІ місце у команди Лисичанської загальноосвітньої школи № 6.

В особистому заліку перемогу отримали учні:

І місце — Родіон Турчанинов (Лисичанська спеціалізована школа № 27);

ІІ місце — Дмитро Нетребенко (Лисичанська загальноосвітня школа № 5);

ІІІ місце — Роман Головін (Лисичанська загальноосвітня школа № 6).

Переможці змагань нагороджені грамотами відділу освіти та призами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська.

Щорічно турнір проходить в рамках Всеукраїнської гри «Джура». Цього року турнір був присвячений пам’яті загиблого в Афганістані лисичанина Олега Денищенка. У змаганнях взяли участь 14 команд закладів загальної середньої освіти міста. Спортсмени показали свої стрілецькі навички. Також у програму турніру було включено конкурс знавців стрілецької зброї.

Організатором змагань виступив військово-спортивний клуб «Сокіл» за підтримки відділу освіти та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська.