У Лисичанську поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Воїнам-інтернаціоналістам»

 Сьогодні, 15 лютого, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації (далі – ВЦА) м. Лисичанська Ольга Венгер та заступник керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку Станіслав Мосейко поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Воїнам-інтернаціоналістам».

Також, цього дня біля пам’ятного знаку відбулась традиційна зустріч представників міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану на чолі з головою організації Вадимом Череміним. Присутні поклали квіти та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

 

 Окрім того, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав делегація представників ВЦА м. Лисичанська та спілки ветеранів Афганістану відвідали воїна-інтернаціоналіста – особу з інвалідністю внаслідок війни і батьків загиблих в Афгані та вручили їм матеріальну допомогу, продовживши щорічну традицію.