ЦНАП у м. Лисичанську впровадив нові послуги - послуги сервісного центру МВС

 Друзі, у нас надзвичайна новина!!!

ЦНАП у м.Лисичанську першим в області започаткував надання послуг сервісного центру МВС.

Сьогодні відбувся урочистий захід, присвячений початку надання нових адміністративних послуг у ЦНАП — послуг сервісного центру МВС.

Така подія є результатом тривалої та плідної співпраці міжнародних партнерів Проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East) Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID) за підтримки обласної державної адміністрації, регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Луганській області під керівництвом Михайла Волченка та ЦНАП у м.Лисичанську в особі керівниці Олени Литвинюк.

 

Коштами партнерів для ЦНАП було придбано обладнання для оформлення та видачі посвідчень водія та свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу.

Працівники територіального сервісного центру МВС в м.Лисичанську (Денис Стоянов) провели навчання адміністраторів ЦНАП.

Мить перерізання стрічки керівником військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області Олександром Заїкою та керівником регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Луганській області Михайлом Волченком відкрила дорогу до нових адміністративних послуг:

- обмін посвідчення водія (без складання іспитів);

- видача нового посвідчення водія замість втраченого або викраденого;

- державна реєстрація нового транспортного засобу (без огляду експертів);

- перереєстрація транспортного засобу у зв’язку із зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, установлення газобалонного обладнання.

 Першою скористатися послугою обміну посвідчення водія без складання іспитів була надана можливість співробітнику ЦНАП Ірині Москаленко, якій урочисто вручив нове посвідчення керівник РСЦ ГСЦ МВС в Луганській області Михайло Волченко.

ЦНАП – це зручне та швидке обслуговування замовників за принципом «єдиного офісу» та «єдиного вікна». Це можливість споживача на отримання максимальної кількості адміністративних послуг в одному місці. Тому, запровадження адміністративних послуг сервісного центру МВС через ЦНАП розширить вибір громадян в отриманні даних послуг та надасть можливість скористатися комплексом послуг за життєвих обставин, як то обмін паспорта громадянина України у зв’язку зі зміною імені, прізвища та одночасно зміна посвідчення водія.

Отже, наданню послуг сервісного центру МВС у ЦНАП дано старт! Сподіваємось, на нас чекає довге і плідне майбутнє, вдячні відвідувачі і сумлінні працівники! Ось він – новий осередок наближення адміністративної системи до людини, взаємної поваги і ввічливості, нова модель організації адміністративних послуг.

Ми працюємо для вас!

ЦНАП у м. Лисичанську