Про роботу Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності

 Сьогодні, 9 лютого, відбулось засідання Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності (далі — Рада) під головуванням першого заступника керівника військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ Ольги Венгер.

Розпочалось засідання Ради з урочистого вручення сертифікатів на отримання іменних стипендій військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ 6 провідним та 6 перспективним спортсменам міста відповідно до розпорядження керівника ВЦА м. Лисичанськ Олександра Заїки від 27.01.2021 №82 «Про призначення іменних стипендій провідним та перспективним спортсменам у першому півріччі 2021 року».

Також під час засідання Ради було представлено лікаря-фахівця, що має сертифікат зі спортивної медицини Галину Висягіну. Члени Ради з провідним фахівцем розглянули питання щодо механізму проходження профогляду вихованцями міської ДЮСШ та учнями закладів освіти міста.

Голови громадських організацій «Лисичанське міське відділення Всеукраїнської громадської організації «Кінологічна спілка України» та «Лисичанська міська федерація футболу» Ольга Чупринка та Олег Шкіря доповіли про роботу у 2020 році, озвучили плани та подальший розвиток своїх громадських організацій у 2021 році.