У Лисичанську перевірено стан будівництва приймального відділення опорної лікарні

 Сьогодні, 5 лютого, заступник керівника військово-цивільної адміністрації (далі – ВЦА) м. Лисичанська Євген Наюк разом із заступником голови Луганської обласної державної адміністрації Катериною Безгинською відвідали КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня». Під час робочого візиту посадовці перевірили стан виконання робіт із будівництва приймального відділення опорної лікарні в рамках реалізації національного проєкту «Велике будівництво», яке перебуває на контролі Офісу Президента України та Уряду.

Нагадаємо, що КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня» увійшла до проєкту «Велике будівництво», завдяки чому стало можливим збільшення площі приймального відділення, де буде встановлено надсучасне діагностичне обладнання, яке вкрай важливе при наданні екстреної невідкладної медичної допомоги мешканцям Лисичанської територіальної громади.

 Нагадаємо, що фінансування проєкту «Реконструкція частини 1-го поверху будівлі хірургічного корпусу КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня» для розміщення приймального відділення здійснюється за рахунок виділених коштів з державного бюджету в розмірі 10 млн. грн. та виділених ВЦА м. Лисичанська коштів місцевого бюджету в розмірі 2,97 млн. грн.

Зазначимо, що оновлене приймальне відділення буде розміщено на загальній площі 635 кв. м., матиме окремі входи для хворих, які госпіталізуються планово та екстрено, буде облаштовано майданчик для під’їздів автомобілів екстреної медичної допомоги. У відділенні будуть приміщення для консультацій та оглядові, а також окремі зони для пацієнтів, що очікують лікаря та осіб, що їх супроводжують. Відділення матиме сучасний діагностичний блок, де передбачено встановлення комп’ютерного томографу, магнітно-резонансного томографу, ангіографу, функціонуватиме сучасна лабораторія термінових аналізів.