Щодо запобігання виникнення надзвичайної ситуації, пов'язаної з аварією на газопроводі у Лисичанську

 Сьогодні, 5 лютого, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) м. Лисичанська відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС). Засідання пройшло під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку — першого заступника голови місцевої комісії ТЕБ та НС Станіслава Мосейка.

На порядку денному питання – запобігання виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з аварією на газопроводі низького тиску за адресою: м. Лисичанськ кв. Центральний 5а.

 

 Під час засідання керівник Лисичанського МРУЕГГ Євген Лисенко доповів, що станом на 05.02.2021 виконані роботи з локалізації аварійної ситуації, але без газопостачання залишилось 674 абоненти — мешканці будинків кв. Центральний, №№1, 2, 3, 4, 5, 7, 32. Наявність МАФів (малих архітектурних форм) на території без правових підстав ускладнює своєчасне і якісне виконання робіт.

Також Євген Володимирович зауважив, що виникає загроза розмерзання мереж водопостачання у будинках за адресою кв. Центральний, № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 32 при зниженні температури повітря до -12оС.

За результатами обговорення члени комісії зобов’язали керівника Лисичанського МРУЕГГ вжити вичерпних заходів щодо відновлення газопостачання житлових будинків мікрорайонів ГТВ.

Керівника КП «ЛЖЕК №5» — організувати моніторинг ситуації стосовно недопущення перемерзання мереж водопостачання у квартирах з індивідуальним опаленням в будинках, що залишилися без газопостачання.

Після ліквідації аварійної ситуації керівникам КП «ЛЖЕК №5» та Лисичанського МРУЕГГ проводити перевірки підвальних приміщень будинків, що розташовані поблизу проведення аварійно-відновлювальних робіт, на наявність газу в повітрі.

До 1 березня 2021 року керівникам Лисичанського МРУЕГГ, ЛКСП «Лисичанськводоканал», КП «Лисичанськтепломережа», Лисичанського РЕМ ТОВ «ЛЕО» провести обстеження власних мереж на наявність в охоронній зоні заборонених об’єктів та надати інформацію про результати обстеження.

Додаток: Протокол засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №4 від 05.02.2021 року.

Вложения:
Скачать этот файл (Protokol_4_05_02_2021.pdf)Protokol_4_05_02_2021.pdf[ ]