У Лисичанську відбулося засідання Координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

 Сьогодні, 1 лютого, у військово-цивільній адміністрації (далі – ВЦА) м. Лисичанська відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми (далі – Координаційна рада) під головуванням першого заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Ольги Венгер.

Під час засідання Координаційної ради начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніна Нецвєт винесла на розгляд засідання Координаційної ради проєкт нагородного листа для представлення кандидатури Сваволі Ірини Олександрівни до відзначення державною нагородою України «Мати-героїня».

Під час обговорення даного питання члени Координаційної ради, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, вирішили порушити клопотання перед головою Луганської обласної державної адміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Сергієм Гайдаєм про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Сваволі Ірині Олександрівні.