Щодо аварійного будинку по вул. Генерала Потапенка №285

У вересні 2019 року у двоповерховому будинку за адресою: м. Лисичанськ, вул. Генерала Потапенка, 285, стався обвал даху.

Станом на 17.09.2020 в двадцятиквартирному будинку за адресою: м. Лисичанськ, вул. Генерала Потапенка, 285, фактично проживали сім’ї у п’яти квартирах. Інші квартири покинуті.

Фактично проживаючим мешканцям будинку одразу після обвалу було запропоновано тимчасове відселення у гуртожиток з подальшим переселенням у квартири для постійного мешкання. Від переселення у гуртожиток мешканці відмовились, про що написали заяви.

Протягом 2019-2020 років мешканцям будинку неодноразово пропонувались квартири з вивільненого житлового фонду комунальної форми власності в південній частині міста, в районі скляного заводу, по вулиці Гора Попова, в жилому будинку № 345 по вул. ім. В. Сосюри.

Дві сім’ї надали згоду на отримання квартир у центральній та південній частині міста. Їм видані ордери на вселення.

Інші мешканці відмовились від запропонованих квартир з причини їх незручного місця розташування.

Питання відселення мешканців з аварійного будинку № 285 по вул. Генерала Потапенка знаходиться на постійному контролі у відділі з обліку, розподілу, обміну та приватизації житла ВЦА м. Лисичанська.

На сьогодні мешканцям двох квартир надані оглядові ордери на вивільнені квартири в центральній частині міста. Третя сім’я в телефонній розмові відмовляється від отримання квартир, крім тих, які обслуговує ЛКП «ЖЕК № 3».

Відділ з обліку, розподілу, обміну та приватизації житла ВЦА м. Лисичанська