У Лисичанську відбулось засідання комісії з контролю за реалізацією виконання Міської програми профілактики злочинності

Сьогодні, 30 листопада, у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ відбулось засідання комісії з контролю за реалізацією виконання Міської програми профілактики злочинності під головуванням заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку Станіслава Мосейка.

Під час засідання члени комісії підсумували виконання Міської програми профілактики злочинності за 2018-2020 роки, обговорили та затвердили проєкт аналогічної програми на наступні три роки.

Слід зауважити, що при підготовці звіту про виконання вищезазначеної програми було взято до уваги понад 30-ти звітів відповідальних виконавців. Щодо практичних заходів програми, на які виділялося фінансування з міського бюджету головний спеціаліст відділу мобілізаційної роботи та цивільного захисту Дмитро Зайцев зазначив: «Кількість введених в експлуатацію відеокамер по місту загалом наразі досягла 80 одиниць. Протягом терміну виконання програми було профінансовано в 2018 році — 320,574 тис. грн., в 2019 році — 267,390 тис. грн., за 11 місяців 2020 року — понад 50 тис. грн. На грудень поточного року заплановано проведення закупівель обладнання та послуг з його монтажу на суму близько 720 тис. грн. Значне збільшення фінансування зумовлене необхідністю закупівлі так званих «розумних» відеокамер, тобто з можливістю зчитування державних номерів автомототранспорту».

Окрім того, під час засідання комісії було обговорено та затверджено проєкт аналогічної програми на наступні три роки.

За інформацією відділу мобілізаційної роботи та цивільного захисту ВЦА м. Лисичанська