Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини відбулось у Лисичанську

Сьогодні, 24 листопада, службою у справах дітей військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання було розглянуто вісім питань щодо реалізації прав дітей, з яких одне питання щодо реалізації майнових прав при вчиненні правочинів за участю малолітніх та неповнолітніх дітей та сім питань, які потребували колегіального вирішення.

За результатами проведеного засідання, комісією ухвалено проєкти розпоряджень про надання статусу дитині, позбавленої батьківського піклування; надання статусу дитини-сироти; про припинення опіки над малолітньою дитиною; про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування; про призначення опікуна (піклувальника).

Також ухвалено влаштування однієї малолітньої дитини на виховання та спільне проживання до прийомної сім’ї, дозволено вчинити один правочин за участю малолітніх та неповнолітніх дітей, підготовано відповідні проекти розпоряджень про надання статусу 67 дітям, а також 4 особам, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Окрім того, статуси отримали 4 дітей, які мають довідку тимчасово переміщених осіб.

За інформацією служби у справах дітей ВЦА м. Лисичанська