У Лисичанську виявлено та ліквідовано несанкціоновані звалища

За кожної зручної нагоди більшість з нас радо скаржиться на поганий благоустрій району, міста, країни. Обговорює те, що у нас брудно і негарно, не помічаючи, що смітники створюємо ми самі.

Кожного року, у зв’язку з неналежним поводженням з побутовими відходами, зростають їхні обсяги, а отже з’являються несанкціоновані звалища сміття, особливо на території приватного сектору.

Працівники Лисичанського комунального автотранспортного підприємства 032806 на чолі з директоркою Тетяною Корженко, кілька днів поспіль, за допомогою спецтехніки боролися зі стихійними сміттєзвалищами по вулицях В. Івасюка (колишня Котовського), Докучаєва та П. Осипенко.

Під час ліквідації стихійних звалищ було вивезено понад 10 машин великогабаритного та швидкозаймистого сміття. Сьогодні територія колишніх смітників розчищена повністю.

Сподіваємося, що мешканці міста належним чином оцінять проведену комунальниками роботу і що після проведених заходів благоустрою стане менше таких горе-господарів, які відходами засмічують довкілля.

Адже поки кожен з нас не зрозуміє необхідності цивілізованого вивезення відходів, не поставить в уяві чіткий бар’єр, який не дозволятиме викидати сміття під чужий двір чи просто на вулицю, доти і будуть у місті процвітати стихійні звалища, як показники нашої з вами культури, ставлення до нашого спільного дому.