У міській ДЮСШ відбулося відкриття обласного турніру з греко-римської боротьби пам'яті Сергія Карасьова

Сьогодні, 13 листопада, у Лисичанській міській ДЮСШ проходить обласний турнір з греко-римської боротьби пам’яті майстра спорту СРСР, воїна-афганця, Героя пожежної служби Сергія Карасьова.

У змаганнях беруть участь спортсмени з Лисичанська, Біловодська, Старобільська, Попасної, Кремінної, Новопскова та Білолуцька. Судейську бригаду очолює директор міської ДЮСШ, майстер спорту СРСР з греко-римскої боротьби Дмитро Ладік.

У відкритті турніру взяли участь заступник начальника управління молоді та спорту Луганської обласної військово-цивільної адміністрації (ВЦА) Олексій Бльоскін, заступник керівника ВЦА міста Лисичанськ Євген Наюк, представники ВЦА міста Лисичанськ Денис Миргородов та Ігор Ганьшин, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту ВЦА Ніна Нецвєт, в.о. начальника 2-го державного пожежно-рятувального загону з охорони об’єктів ГУ ДСНС України в Луганській області, підполковник служби цивільного захисту Олександр Чирков.

Привітав спортсменів з початком змагань заступник керівника ВЦА міста Лисичанськ Євген Наюк, який побажав чесного і об’єктивного суддівства, досягання бажаних вершин у спорті та олімпійського золота.

До вітань приєдналася Ніна Нецвєт, яка зауважила, що цього року у турнірі беруть участь представники семи громад Луганської області, що дуже приємно і говорить про шанобливе ставлення спортсменів до цих змагань.

По завершенню урочистого відкриття турніру директор ДЮСШ Дмитро Ладік вручив почесним гостям змагань пам’ятні сувеніри за плідну співпрацю в організації турніру, за підтримку греко-римської боротьби в регіоні та вагомий внесок в патріотичне виховання молодого покоління.

Зауважимо, що підсумки турніру будуть оголошені після закінчення змагань, про що буде повідомлено згодом.

Для довідки

Сергій Володимирович Карасьов пройшов школу мужності сапером в Афганістані. У 1988 році прийшов до лав пожежних 14-ї воєнізованої пожежної частини, був прапорщиком внутрішньої служби, старшим пожежником. Героїчно загинув у 1994 році під час ліквідації пожежі на ПрАТ «ЛИНІК».