Хто вмирає в боротьбі, у серцях навіки живе

Під таким гаслом сьогодні, 20 лютого, у Лисичанському краєзнавчому музеї відбувся загальноміський урочисто-траурний захід, в якому взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, співробітники Лисичанського міського управління Головного управління ДСНС у Луганській області, студенти Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, Привільського професійного ліцею та Лисичанського промислово-технологічного коледжу, громадськість.

Зал музею прикрасили тематичними малюнками, а на столі, поруч з лампадкою, на традиційному українському рушнику, поставили книгу про сумні події, що відбулися взимку 2014 року на Майдані Незалежності в Києві.

Згадуючи події Революції Гідності, міський голова Сергій Шилін у своєму виступі відзначив, що загибель українських патріотів стала трагічною сторінкою в історії нашої держави та запропонував вшанувати пам’ять Героїв Майдану хвилиною мовчання.

Сергій Іванович наголосив, що Революція Гідності стала яскравим прикладом прагнення нашого народу до справедливості. «Ми з вами маємо поважати патріотизм і мужність активістів Майдану. Та разом з тим, ми не повинні забувати про толерантність і дипломатію. Адже наше найголовніше завдання — зробити все можливе для того, щоб така біда більше нас не торкнулася. Щоб розвиток України як демократичної та правової держави більше ніколи не досягався за рахунок життя її громадян. Всі ми маємо вірити в сильну та процвітаючу Україну, бути чесними з людьми й з собою, маємо боротися з несправедливістю, та зробити все, щоб забезпечити нашим дітям й онукам щасливе майбутнє в єдиній, мирній, сильній і процвітаючій країні», — підкреслив міський голова.

Під час заходу лунали зворушливі вокальні композиції у виконанні вихованців та працівників палаців культури міста, а тематичний відеоролик нагадав присутнім імена загиблих героїв.