У Лисичанську відкрили меморіальну дошку відомому педагогу та Майстру спорту з греко-римської боротьби Віктору Миколайовичу Зонтову

Сьогодні, 29 грудня, у Лисичанську відкрили меморіальну дошку Майстру спорту СРСР з греко-римської боротьби, Відміннику народної освіти України Віктору Миколайовичу Зонтову. Пам’ятний знак було встановлено на домі № 56 по вул. ім. Д.І. Менделєєва, де він мешкав. Дошка встановлена силами вдячних вихованців як знак поваги, пошани та пам’яті про відомого спортсмена та вчителя Віктора Миколайовича Зонтова.

У заході взяли участь заступник міського голови Ігор Ганьшин, сім’я, колеги та вихованці Віктора Миколайовича, спортивна спільнота міста та громадськість міста.

Ігор Ганьшин у своїй промові відзначив, що особисто знав Віктора Миколайовича як порядну, справедливу людину, гарного педагога з справжнім талантом наставника та вихователя.

«Міська влада зацікавлена у розвитку спорту в нашому місті та приділяє цьому значну увагу, а вшанування пам’яті видатних тренерів та спортсменів заслуговує особливої поваги та відзнаки», — підкреслив Ігор Іванович.

На урочистому мітингу також виступили дружина Віктора Миколайовича — Ніна Григорівна, вихованець Віктора Миколайовича, неодноразовий призер чемпіонатів з боротьби греко-римської — Володимир Носуля, тренер-викладач з боротьби греко-римської міської ДЮСШ Василь Корнєв та тренер Віктора Миколайовича — Заслужений тренер України, Майстер спорту СРСР з класичної боротьби Олексій Ладік, які відзначили активну життєву позицію Віктора Миколайовича, його цілеспрямованість, вагомий внесок в розвиток спорту в Лисичанську.

Право відкриття меморіальної дошки було надано Ніні Григорівні та Володимиру Носулі.

По закінченню мітингу учасники поклали квіти до меморіальної дошки.

Довідка: Віктор Миколайович Зонтов родом з Дніпропетровщини. Саме там він і почав займатися улюбленим видом спорту — класичною боротьбою та вперше взяв участь в чемпіонаті міста та області, здобувши призові місця.

До Лисичанська Віктор Зонтов був направлений одразу після закінчення Рубіжанського індустріально-педагогічного технікуму. Вчитель за покликанням, він 47 років свого життя віддав вихованню молоді, успішно поєднуючи роботу майстра виробничого навчання в ПТУ № 51 та тренера з класичної боротьби в міській ДЮСШ.

Віктор Миколайович талановито формував у молоді відчуття витримки та наснаги, стійкості та наполегливості. Вихованці пам’ятають його як людину з великою душею та добрим серцем, справедливого та вимогливого педагога.

Багаторічна плідна робота, великий особистий внесок у підготовку кваліфікованих фахівців, вагомі досягнення в спортивному вихованні підростаючого покоління дали гідні результати. Віктор Миколайович був відзначений званням Майстра спорту, Відмінника народної освіти та нагороджений медаллю «За заслуги перед містом».