Міський голова Сергій Шилін разом з головою ЛОДА Сергієм Гайдаєм відвідали чотири дитячі будинки сімейного типу

В суботу, 21 грудня, міський голова Сергій Шилін разом з головою Луганської обласної державної адміністрації — керівником обласної військово-цивільної адміністрації Сергієм Гайдаєм відвідали чотири дитячі будинки сімейного типу в Лисичанську. Сім’ї Рената та Вероніки Закірових, Людмили та Василя Ковриженків, Карена і Ольги Гюрджян, які виховують по 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування кожна. Родина Сергія та Юлії Голдан зараз виховує восьмеро дітей.

Також у відвідинах родин взяли участь заступник голови ЛОГА Катерина Безгинська, заступник Лисичанського міського голови Ігор Ганьшин, начальники служби у справах дітей ЛОДА та Лисичанської міської ради Раїса Родіна та Світлана Логвіненко.

Кожна родина дивувала гостей затишком та запрошувала відвідати кімнати. Діти із задоволенням читали вірші, співали, грали на музичних інструментах, розповідали про успіхи у навчанні та спорті, а також демонстрували знання іноземних мов та поробки, створені власноруч.

Разом з побажаннями здоров’я, любові та злагоди всі діти отримали подарунки до новорічних свят від Луганської ОДА та Лисичанської міської ради.

Фото у фотогалереї (26 шт.)