У міській ДЮСШ підсумували спортивні досягнення року

Вчора, 20 грудня, у Лисичанській міській ДЮСШ красиво та динамічно підсумували спортивні досягнення року, що минає. Захід відвідали міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт, тренери та їх вихованці, спортсмени та функціонери.

На святі, під гучні оплески, виступили вихованці відділення акробатичного рок-н-ролу «формейшн» та солісти закладів культури міста.

Міський голова Сергій Шилін привітав присутніх із гідними спортивними досягненнями за підсумками 2019 року, подякував всім, хто докладає зусиль для розвитку спорту в нашому місті, хто прославляє Лисичанськ за його межами та тим, хто підтримує спортсменів.

Сергій Іванович побажав всім найважливішого — здоров’я, а також вагомих досягнень, успіхів та перемог.

Ніна Нецвєт приєдналася до слів привітань та зазначила, що цього руку всі спортивні напрямки впевнено розвивались та дали гідні результати. Ніна Петрівна відзначила новостворені у 2019 році футбольну команду «Будівельник» та громадську організацію «Шах і мат», які вже показали результати, що варті уваги.

За високі спортивні досягнення за підсумками року, високий професіоналізм, пропаганду здорового способу життя та формування позитивного іміджу міста Сергій Шилін вручив Грамоти відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради та подарунки:

Михайлу Глобі — тренеру-викладачу ДЮСШ з Айкідо та його вихованцям

Захару Нечволоду та Олегу Прилипко;

Андрію Чернишову — тренеру-викладачу з боксу ДЮСШ та його вихованцю Івану Богданову (1 ЧУ);

Василю Корнєву — тренеру-викладачу з боротьби греко-римської ДЮСШ та його вихованцям Івану Івченку та Олексію Ладіку;

Геннадію Тростянському — тренеру-викладачу з боротьби самбо та його вихованці Мирославі Савченко (МС);

Дмитру Федорчуку — тренеру-викладачу з веслування на байдарках та каное та його вихованцям Софії Даниленко (відкриття року) та Ангеліні Молчановій (1 ЧУ);

Олексію Фоменко та Яні Зозулі — тренерам-викладачам з акробатичного рок-н-ролу та їх вихованцям: Матвію Медик, Дарині Куманікіній, Богдану Хрімлі, Іветті Гнебедюк, Софії Якимовій, Карині Якимовій, Ганні Грицутенко, Маргариті Золотар, Ксенії Косман, Олесі Сидоренко, Анастасії Черніковій, Катерині Осіташвілі, Дарині Отченашенко, Валерії Ярошенко та Дар’ї Ларіоновій;

Катерині Бережній — тренеру-викладачу з гімнастики спортивної ДЮСШ та її вихованці Марії Перепелиці (КМС);

Віталію Ляшенку — тренеру-викладачу з легкої атлетики ДЮСШ та його вихованці Дарині Степаненко (1 ЧУ);

Олександру Цвіку — тренеру-викладачу з пауерліфтингу ДЮСШ та його вихованці Анастасії Воронухіній (1 ЧУ);

Андрію Лифару — тренеру-викладачу зі стрибків на батуті (стрибки на АКД) та його вихованцям Сергію Кошарному (2 ЧУ), Вікторії Савковій (відкриття року);

Миколі Кравець — тренеру-викладачу з футболу та Переможцям чемпіонату Луганської області з футболу серед юнаків: Микиті Шевченку, Владиславу Авілову, Владиславу Загорському, Богдану Тилилиму, Богдану Кунченку, Володимиру Живагі, Микиті Кузнецову, Ростиславу Денисенку, Даніілу Нурієву та Артему Лябах;

Кирилу Лашко — тренеру спортивного клубу «Вітязі» та його вихованцю Руслану Юпатову;

Роману Герасименку — заступнику директора зх. адміністративно-господарської роботи ДЮСШ;

Ірині Сліпецькій — МС СРСР зі спортивної гімнастики, викладачу вищої категорії Лисичанського промислово-технологічного коледжу, магістру фізичного виховання;

Сергію Костенку — ветерану спорту, постійному спонсору відділення боротьби греко-римської;

Олександру Каменюкі — керівнику спортивного клубу «Лідер» та його вихованці Софії Демченко;

Михайлу Каменецькому — тренеру з футболу;

Івану Скорому — ветерану спорту;

Сергію Дорошенку — завідувачу СКОБ «Лисичанець»;

Олегу Столяревському — голові громадської організації «Шах і мат» та Вадиму Невинчанюку;

Олегу Шкірі — голові Лисичанської міської федерації футболу, тренеру;

Ользі Чупрінкі — голові Лисичанського міського осередоку «Кінологічна спілка України»;

Костянтину Жалдакову — президенту футбольної команди «Будівельник», яка приймає участь у чемпіонаті Луганської області з футболу серед дорослих та займає лідируючі позиції.

Окрім того, міський голова Сергій Шилін та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт отримали Подяки від Лисичанської міської федерації футболу за активну підтримку, розвиток і популяризацію футболу у Лисичанську та Луганській області.

У фіналі заходу на всіх присутніх чекав приємний сюрприз — смачний святковий торт. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту висловлює подяку за солодкий подарунок кондитерському цеху «Кураж» та особисто Норі Арусханян.

Фото у фотогалереї (46 шт.)