В Лисичанську шанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Сьогодні, 13 грудня, в Лисичанську відбувся урочисто-траурний мітинг, присвячений Дню вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Перед початком заходу в Свято-Тихвінському храмі пройшов молебень за загиблими ліквідаторами аварії на ЧАЕС, по завершенні якого учасники пройшли хресним ходом до пам’ятного знаку «Землякам-чорнобильцям».

Вшанувати пам’ять людей, які ціною свого здоров’я брали участь в усуненні аварії та подякувати лисичанам-ліквідаторам за їх мужність і самовідданість, високий професіоналізм та громадянський подвиг біля меморіалу зібралися керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представники правоохоронних органів, Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області, Лисичанського міського військкомату, члени громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» учнівська молодь та мешканці міста.

Розпочався урочисто-траурний мітинг покладанням кошиків з квітами до підніжжя пам’ятного знаку.

Під час свого виступу міський голова Сергій Шилін зазначив, що аварія стала справжньою національною трагедією, її наслідки ми відчуваємо й досі. Ядерна стихія опалила долі мільйонів українців, породила величезну кількість проблем. З плином часу вони змінюються, трансформуються, але не зникають.

Міський голова запропонував схилити голови в пошані перед кожним, чиє життя та здоров’я забрав невидимий ворог — смертоносне радіоактивне випромінювання та вшанувати пам’ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання.

Окрім того, від імені Лисичанської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто Сергій Іванович висловив велику шану ліквідаторам Чорнобильської аварії, всім, хто виконав найвищий обов’язок перед рідною землею і рідним народом та побажав ліквідаторам та їх родинам здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

Також на мітингу виступили голова та член міської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» Ігор Хричов та Геннадій Логвин, заступник військового комісара Лисичанського військового комісаріату Дмитро Косенко, представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей Павло Лисянський, помічник народного депутата України Сергія Дунаєва Ольга Яцик та від імені підростаючого покоління — учениця Лисичанської спеціалізованої школи № 27 Катерина Кобдикова.

Окрім цього, Ігор Хричов за плідну працю, натхнення і великий професіоналізм у сфері соціального захисту населення вручив грамоту міської організації «Ветерани Чорнобиля» заступнику начальника УПСЗН міської ради Вікторії Горбенко.

Завершився мітинг покладанням квітів та загальним фото на пам’ять учасників мітингу.

Фото у фотогалереї (25 шт.)