До Дня Збройних Сил України у Лисичанську відбувся святковий захід

Сьогодні, 6 грудня, в День Збройних Сил України, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся святковий концерт. У залі зібралися керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представники Лисичанського міського військового комісаріату та молодь міста.

Сергій Іванович в урочистій обстановці подякував військовим за самовідданість, вірність військовій присязі, за гідний приклад, який вони подають майбутньому поколінню.

«В цей день неможливо не згадати героїв — захисників України, що віддали свої життя за рідну країну. Їх імена навічно вкарбовані у наші серця», — зазначив міський голова та запропонував вшанувати хвилиною мовчання пам’ять загиблих.

Сергій Шилін побажав залишатися вірними присязі та громадянському обов’язку, Батьківщині та українському народові, а також миру, добра, щастя, удачі, щоб кожен цілим і неушкодженим повернувся додому.

За сумлінне виконання службових обов’язків щодо захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України, бездоганне служіння українському народу Сергій Іванович вручив грамоти виконкому Лисичанської міської ради представникам Лисичанського міського військового комісаріату.

Дмитру Косенку — майору, заступнику військового комісара з територіальної оборони;

Антону Водченку — молодшому сержанту, командиру відділення охорони взводу охорони;

Олені Нікітіній — старшому солдату, старшому кухарю відділення забезпечення;

Євгену Голтишову — солдату, механіку-радіотелефоністу відділення зв’язку та інформатизації;

Антону Юрченку — солдату, стрільцю відділення охорони взводу охорони;

Наталії Клименко — головному спеціалісту відділення офіцерів запасу і кадрів.

Музикальним подарунком для всіх стала концертна програма закладів культури міста.