У Лисичанську вітали працівників культури та майстрів народної творчості

Сьогодні, 7 листопада, в міському Палаці культури відбувся святковий захід, присвячений Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народної творчості.

У фоє гостів свята зустрічали акордами класичної музики, пропонували переглянути виставку картин вихованців школи мистецтв, зробити фото на згадку в тематичній фото-зоні та ознайомитись з Інтеркультурним путівником Лисичанська.

В заході взяли участь керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, спеціалісти відділу культури Лисичанської міської ради, працівники закладів культури та майстри народної творчості міста.

Святкова програма за участі ансамблю саксофоністів «Срібні фанфари», студії акробатичного рок-н-ролу «Престиж», інструментального ансамблю викладачів «Рапсодія», кавер-бенду «Ромашка» та солістів палаців культури міста дарувала глядачам гарний настрій та надихала на посмішку.

Міський голова Сергій Шилін у промові підкреслив, що сьогодні свято, дійсно, творчих та талановитих людей, які все життя присвятили культурі та побажав присутнім миру, добра, любові великих успіхів, закликав передавати свої знання та вміння молоді, а також надихати підростаюче покоління на підкорення мистецьких вершин.

«Дуже приємно, що наші творчі колективи, вихованці мистецьких шкіл та майстри народної творчості прославляють Лисичанськ за його межами, отримують нагороди і визнання престижних фестивалів, конкурсів, виставок.

У свою чергу, хочу відзначити, що попри всі складнощі, в комунальних закладах культури проводяться ремонтні роботи, закупається нове обладнання, бібліотеки та музеї поступово освоюють сучасні технології. Сподіваюся, що темпи розвитку культури міста й надалі тільки зростатимуть», — наголосив Сергій Іванович.

За плідну працю, творчу активність, вагомий особистий внесок у збереження і розвиток культурної спадщини міста міський голова вручив:

— Подяки Лисичанської міської ради:

Ользі Агафоновій — викладачу образотворчого мистецтва Лисичанської дитячої школи мистецтв (ДШМ) № 1;

Юлії Геті — інженеру Лисичанського міського Палацу культури;

Тетяні Козьменко та Тетяні Литвиненко — бухгалтерам централізованої бухгалтерії відділу культури;

Марії Пікуль — провідному методисту Лисичанської централізованої бібліотечної системи;

колективу Лисичанського міського краєзнавчого музею — отримав директор Альона Задорожна.

— Грамоти виконкому Лисичанської міської ради:

Лоліті Глотовій — учасниці художньої самодіяльності Палацу культури ім. В.М.Сосюри м. Лисичанська;

Анжеліці Горбачик — викладачу образотворчого мистецтва Лисичанської ДШМ № 1;

Любові Зайцевій — майстру декоративно-ужиткового мистецтва;

Олені Шаригіній — викладачу музичного мистецтва Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

До привітань приєдналися помічник народного депутата Олександра Сухова Дмитро Конов та головний спеціаліст відділу культури Лисичанської міської ради Марія Остахова, яка за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм і творчу активність вручила Подяки та Грамоти відділу культури Лисичанської міської ради співробітникам установ культури міста.

Фото у фотогалереї (42 шт)