«Єдиний народ - єдина країна»

Під таким гаслом, сьогодні, 22 січня, в День Соборності України пройшов святковий концерт в міському Палаці культури.

У заході взяли участь секретар міської ради Едуард Щеглаков, заступник міського голови Ігор Ганьшин, начальники структурних підрозділів міської ради, представники депутатського корпусу, військовослужбовці, школярі та студенти, громадськість.

У фойє палацу культури всі бажаючі мали змогу зробити собі аквагрим в етностилі, написати побажання на патріотичному сердечку для рідної України і залишити його на дереві бажань, а також відвідати виставку художніх робіт та робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

Розпочався захід з державного гімну, який заспівали всі працівники та вихованці палацу культури, а підтримали всі присутні у залі. Для повної зали глядачів лунали пісні з національним українським колоритом, а хореографічні колективи підіймали настрій яскравими запальними танцями в національних костюмах.

Секретар міської ради Едуард Щеглаков привітав усіх з віковою річницею проголошення Соборності України та наголосив, що для нас, українців, це дуже визначна дата. У 1918 році Центральна Рада прийняла четвертий Універсал, яким проголосила незалежність Української Народної Республіки. А рік потому, саме 100 років тому, на Софійській площі в Києві, було проголошено Акт возз’єднання Української та Західноукраїнської Народних Республік. Таким чином, здійснилася віковічна мрія українського народу про єдність. Та нажаль Українська Народна Республіка проіснувала недовго. Однак підписаний Акт став символом прагнення українців до незалежності і з новою силою ця ідея пролунала наприкінці ХХ сторіччя, коли «живий ланцюг» поєднав Київ та Львів та продемонстрував єдність нашої держави, — підкреслив секретар міської ради.

Едуард Щеглаков з побажаннями присутнім миру, наснаги та злагоди наголосив, що всім нам треба вчити уроки історії нашої держави, щоб навчитися бачити те, що нас об’єднує, а не те, що нас роз’єднує.

Фіналом заходу став символічний флеш-моб, під час якого учасники заходу встали та взялися за руки, утворивши «живий ланцюг».

Фото у фотогалереї (20 шт.)