Новий рік - в новій квартирі

Протягом 2018 року Лисичанською міською радою придбано 21 однокімнатну квартиру у власність дітей-сиріт та осіб з їх числа, які перебували на квартирному обліку у Лисичанську.

Це стало можливим завдяки виділенню коштів з державного бюджету відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа».

Хоча квартири й були придбані на ринку вторинного житла, але на момент придбання знаходились у задовільному стані. При укладенні договорів купівлі — продажу квартир, власниками яких стали діти-сироти та особи з їх числа, накладено заборону на їх відчуження протягом 10 років.

Зазначимо, що урочиста церемонія вручення ключів від квартир, які придбані для дітей-сиріт відбулась 19 грудня у День Святого Миколая в облдержадміністрації.

Учасники заходу висловили подяку за турботу, шанобливе ставлення держави до проблем дітей-сиріт та про здійснення їх мрій щодо власного житла у чарівний день Святого Миколая.

За інформацією служби у справах дітей Лисичанської міської ради