У Лисичанську привітали військовослужбовців

  Сьогодні, 6 грудня, в День Збройних Сил України, Центр позашкільної роботи зі школярами та молоддю зібрав на святковий концерт керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представників Лисичанського міського військового комісаріату, Лисичанського прикордонного загону, цивільно-військового співробітництва ОТУ «Північ» та молодь міста.

Міський голова Сергій Шилін в урочистій обстановці подякував військовим за самовідданість, вірність військовій присязі, за гідний приклад, який вони подають майбутньому поколінню. Також Сергій Іванович побажав миру, добра, щастя, удачі, щоб кожен цілим і неушкодженим повернувся додому.

За сумлінне виконання службових обов’язків щодо захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України, бездоганне служіння українському народу та з нагоди Дня Збройних Сил України міський голова вручив Грамоти виконавчого комітету Лисичанської міської ради військовослужбовцям Лисичанського міського військового комісаріату: Миколі Голубову, Віктору Кашину, Едуарду Сторожук, Олені Мухіній та цивільно-військового співробітництва ОТУ «Північ»: Юрію Верановському, Андрію Новицькому, Сергію Кравчуку, Діані Чертовій.

Приємним подарунком для військовослужбовців та молоді нашого міста став концерт за участі Тайни Ритс, Юлії Прокопчик та Яна Птаха. У їх натхненному виконанні сьогодні лунали сучасні вокальні твори, українські народні пісні та авторські композиції. Артисти отримали найвищу оцінку — бурхливі оплески залу, а всі присутні — гарний настрій.

Зазначимо, концерт організований громадським діячем, членом Української спілки ветеранів Афганістану Володимиром Юрченко на підтримку військовослужбовців в зоні операції об’єднаних сил.