У міській раді пройшла нарада з питань дотримання законодавства у сфері захисту прав споживачів

Вчора, 28 листопада, у Лисичанський міській раді пройшла спільна робоча нарада з питання дотримання законодавства у сфері захисту прав споживачів суб’єктами господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту. Захід відбувся у межах виконання Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 983-р, в рамках взаємодії з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області.

У нараді взяли участь начальник управління економіки Лисичанської міської ради Олександр Некрасов, начальник управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області Людмила Бутріменко та фахівці управління, начальник відділу фактичних перевірок Управління аудиту Головного управління Державної фіскальної служби Луганської області Світлана Прокопченко, начальник відділу розвитку споживчого ринку управління економіки Лисичанської міської ради Світлана Чучук та фахівці відділу, суб’єкти господарювання, які здійснюють торгівлю технічно складними побутовими товарами.

Під час засідання фахівці надали розгорнуті роз’яснювання питань щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій під час реалізації технічно складних побутових товарів в об’єктах торгівлі, основних вимог Закону України «Про захист прав споживачів» та внесення змін в основні нормативно-правові акти в цій сфері. Окрім того, всі присутні отримали відповіді на свої питання.

По завершенню засідання учасники наради висловили сподівання на подальші зустрічі, які сприятимуть підвищенню ефективності роботи з питань захисту прав споживачів та домовились про подовження плідної співпраці.

Управління економіки Лисичанської міської ради