Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

12 грудня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 №250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 №117.

До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови Максим Головньова.

Під час засідання членами комісії було розглянуто 194 заяви, з них:

- 3 заяви щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

- 189 заяв щодо призначення житлової субсидії;

- 2 заяви з питання внесення пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем їх фактичного проживання.

По кожній заяві рішення приймається з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

За результатами роботи комісії трьом малозабезпеченій сім’ям була призначена державна соціальна допомога.

Житлова субсидія на понаднормову площу житла призначена 80 заявникам, 4 – субсидія буде розрахована на встановлену законодавством соціальну норму житла.

Членами комісії розглянуто 75 заяви щодо призначення житлової субсидії на фактично проживаючих осіб, та ряд інших заяв з питань призначення житлової субсидії.

По заявам, з питання внесення пільговиків до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги за місцем фактичного проживання, комісією прийнято позитивні рішення.

Засідання комісії проводяться кожного тижня. Всього з початку 2018 року проведено 39 засідань комісії, на яких розглянуто 3884 заяви.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради