У міський раді пройшло засідання чергової 54-ї сесії

Сьогодні, 29 листопада, відбулось засідання чергової 54-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання. Засідання очолив секретар Лисичанської міської ради Едуард Щеглаков. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

На початку засідання Едуард Щеглаков проінформував присутніх про вихід депутатів Якова Зайцева та Тетяни Корженко з депутатської фракції «За життя», яка, як наслідок, припинила своє існування, та про вихід Геннадія Бадаєва із депутатської групи «Громада». Також було оголошено про створення депутатської фракції «Новий курс», до якої увійшли Тетяна Корженко — голова фракції, Григорій Старченко, Алла Григор’єва, Яків Зайцев та Геннадій Бадаєв.

Під час пленарного засідання депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року, внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік, виділили кошти на фінансову підтримку КП ЛМР «Електроавтотранс», погодили Інвестиційну програму ЛКСП «Лисичанськводоканал» на 2019 рік та ухвалили низку питань щодо регулювання земельних відносин.

Також був затверджений План діяльності міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 р., Програма з підготовки та проведення загальноміських культурно-мистецьких заходів на 2019 рік, міська Програма розвитку молодіжного центру «Дружба» на 2019 рік, Програма із підготовки та проведення загальноміських заходів на 2019 рік.

Депутатський корпус своїм рішенням вніс зміни до штатного розпису Лисичанського територіального центру соціального обслуговування, до структури виконавчих органів, до штатних розписів комунальних закладів «ПК ім. В.М.Сосюри м. Лисичанська» та «Лисичанський ПК «Діамант», звільнив від оплати за комунальні послуги Лисичанську міську організацію Товариства Червоного Хреста України та встановив плату за харчування дітей в закладах дошкільної освіти.

Окрім того, депутати ухвалили рішення про приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад, про організаційні заходи з питань діяльності КНП «ЦПМСД № 1» та «ЦПМСД № 2», про стан надання акушерсько-гінекологічної допомоги в м. Лисичанську, внесли зміні до списку присяжних тощо.

З усіма рішеннями сесії можна ознайомитися на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Місцеве самоврядування» — «Рішення сесій міської ради» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».