Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Вчора, 21 листопада, у приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

Під час засідання членами комісії було розглянуто 100 заяв, з них:

— 3 заяви щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

— 97 заяв щодо призначення житлової субсидії.

По кожній заяві рішення приймається з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

Також, комісією розглянуто подання на 14 отримувачів житлової субсидії з питання припинення нарахування субсидії у зв’язку з отриманням інформації про зміни в складі зареєстрованих осіб.

За результатами роботи комісії двом сім’ям призначена державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям, одній малозабезпеченій сім’ї в призначенні допомоги було відмовлено.

Житлова субсидія на понаднормову площу житла призначена 83 заявникам, 5 — субсидія буде розрахована на встановлену законодавством соціальну норму житла.

Членами комісії розглянуто 4 заяви щодо призначення житлової субсидії на фактично проживаючих осіб, та ряд інших заяв з питань призначення житлової субсидії.

Засідання комісії проводяться кожного тижня. Всього з початку 2018 року проведено 36 засідань комісії, на яких розглянуто 3312 заяв.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради