У Лисичанській міській раді пройшло засідання виконкому

Сьогодні, 20 лютого, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

Під час засідання були розглянуті питання про опіку та піклування, про облік та розподіл житлової площі.

Члени виконавчого комітету взяли до відома та винесли на розгляд чергової сесії міської ради звіт щодо виконання міського бюджету за 2017 рік, інформацію про виконання у 2017 році міської Програми розвитку системи освіти на 2016 — 2020 роки та проект Програми природоохоронних заходів місцевого значення на 2018 рік; заслухали та взяли до відома інформацію про стан моніторингу погашення підприємствами, установами та організаціями заборгованості із заробітної плати.

Також під час засідання члени виконавчого комітету підтримали рішення про оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування № 112 та № 114, встановили цілодобовий режим роботи магазину «Колос», внесли зміни до складу комісії з питань розгляду звернень громадян у Лисичанській міській раді та до її положення тощо.

Окрім того, прийняли рішення про визначення вартості утримання однієї світлоточки для комунального підприємства «Лисичанськміськсвітло», про проведення у 2018 році заходів з благоустрою, озеленення та санітарного очищення м. Лисичанська, про видалення аварійних дерев, а також про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля тощо.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися детальніше на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Органи влади» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».