Сергій Шилін вручив Аллі Арсентіївні Мироновій медаль «Мати-героїня»

Сьогодні, 5 січня, під час апаратної наради Лисичанський міський голова Сергій Шилін привітав і вручив медаль «Мати-героїня» Аллі Арсентіївні Мироновій. Сергій Іванович побажав Аллі Арсентіївні міцного здоров’я, миру, уваги і турботи рідних та близьких людей, добробуту всій її великій і дружній сім’ї.

Відзначимо, що в грудні 2017 року Алла Арсентіївна Миронова, мама шістьох дітей, була представлена до присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

За вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей Указом Президента України від 7.12.2017 № 409/2017 Аллі Арсентіївні Мироновій присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

Нагадаємо!

Якщо Ви народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, Ви можете претендувати на отримання почесного звання України «Мати-героїня».

За консультацією звертайтеся до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради, за адресою: м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62, тел.: (06451) 7-35-43 (начальник Ніна Петрівна Нецвєт), 7-29-39 (спеціалісти).